|
Загальна інформація:
У 2019 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю 124 – Системний аналіз у НТУ «Дніпровська політехніка». У 2020 отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю 124 – Системний аналіз у НТУ «Дніпровська політехніка».
З 2023 року – здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктора філософії) за спеціальністю 124 Системний аналіз у НТУ «Дніпровська політехніка» Науковий керівник Желдак Тімур Анатолійович.
Коло наукових інтересів охоплює широкий спектр актуальних напрямів, що поєднують оптимізаційні методи, математичне моделювання, штучний інтелект та економічний аналіз. Зокрема, дослідження спрямовані на розробку алгоритмів оптимізації виробничих процесів, що передбачає створення ефективних математичних моделей для підвищення продуктивності та зниження витрат у промисловості. Важливим аспектом є побудова математичних моделей та алгоритмів роботи експертних і рекомендаційних систем, які використовуються для автоматизованого аналізу даних та прийняття рішень у різних сферах, у тому числі освіти.
Окремий фокус досліджень становить розробка методик покращення рівня професійної освіти шляхом застосування сучасних технологій навчання та адаптивних освітніх платформ. Також вивчаються методи побудови бізнес-процесів підприємств, що включає моделювання структур управління, аналіз ефективності організаційної діяльності та впровадження інноваційних рішень.
Особливий інтерес викликає розробка алгоритмів штучного інтелекту на основі глибокого навчання та навчання з підкріпленням, що сприяє підвищенню автономності й адаптивності інтелектуальних систем. Наукова діяльність також охоплює оцінку економічної ефективності розроблюваного програмного забезпечення, що передбачає аналіз витрат, прогнозування прибутковості та оцінку ризиків упровадження технологічних рішень.
Наукова робота:
Наукові публікації:
- Symonenko, M., Zheldak, T. (2024). ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ У МАЙБУТНЫЙ КАР’ЄРІ ТА НЕЗАДОВОЛЕНОСТІ ОСВІТОЮ В США: АНАЛІЗ ПОТОЧНОЇ СИТУАЦІЇ. Information Technology: Computer Science, Software Engineering and Cyber Security.
Апробація наукових досліджень
- Симоненко М. А., Методи обрання абітурієнтами траекторії навчання у спеціальній та вищій освіті. «Наукова весна» 2024: матеріали XIV Міжнародної науково-технічної конференції аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 27–29 березня 2024 року / Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – Дніпро: НТУ «ДП», 2024. С. 166-167. . – Режим доступу: https://ir.nmu.org.ua/bitstream/handle/123456789/167041/Scientific_Spring_2024-166-167.pdf?sequence=1
- Симоненко М. А. Проблема обрання абітурієнтами траекторії навчання у спеціальній та вищій освіті. Молодь: наука та інновації: матеріали ХІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 22–24 листопада 2023 року: у 2-х т. / Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – Дніпро : НТУ «ДП», 2023. Том 2. С. 36-37. – Режим доступу: https://ir.nmu.org.ua/bitstream/handle/
Коло наукових інтересів охоплює широкий спектр актуальних напрямів, що поєднують оптимізаційні методи, математичне моделювання, штучний інтелект та економічний аналіз. Зокрема, дослідження спрямовані на розробку алгоритмів оптимізації виробничих процесів, що передбачає створення ефективних математичних моделей для підвищення продуктивності та зниження витрат у промисловості. Важливим аспектом є побудова математичних моделей та алгоритмів роботи експертних і рекомендаційних систем, які використовуються для автоматизованого аналізу даних та прийняття рішень у різних сферах, у тому числі освіти. .
|