Програми сталого розвитку для студентів
НТУ "Дніпровська політехніка"
Одним з напрямів міжнародної діяльності кафедри є участь у програмі сталого розвитку. Ця робота включає участь студентів у наукових конференціях та школах, академічне стажування, підготовку сумісних дипломних проектів. За останній рік 5 студентів прийняло участь в таких програмах, які проводилися Бранденбурзьким технологічним університетом.
Інтенсивне навчання та тренінги проводили вдатні вчені з різних університетів і міжнародних організацій Німеччини, Чехії, Македонії та Тунісу, а також викладачі Дніпровської політехніки.