Програма передбачає навчання протягом двох перших семестрів магістратури в німецькому закладі вищої освіти, третій семестр - дипломування у Дніпровській політехніці. Дипломування здійснюється під спільним керівництвом двох професорів - одного від університету Кобленця і одного з Дніпровської політехніки. Кошти на перебування за кордоном покриваються за рахунок грантів або власних коштів студентів. Для участі у програмі відбираются найкращі вмотивовані студенти-бакалаври з високими балами та високим рівнем знань англійської мови, підтверджених сертифікатом.
За весь час партнерства 8 студентів-магістрів спеціальності Системний аналіз пройшли академічне стажування на грантових умовах. П’ятеро з них – в рамках програми подвійних дипломів! Четверо студентів – Ілля Зіборов, Анна Бедошвілі, Станіслав Авраменко та Єлізавета Антоненко вже закінчили навчання та отримали і український, і німецький дипломи магістра. (Відгуки про програму)
На разі ще одна студентка готується взяти участь у програмі подвійного дипломування у 2024 році.
Програма подвійних дипломів за спеціальністю «Системний аналіз» реалізовується за рахунок грантової підтримки діючого проєкту міжнародної кредитної мобільності від програми Erasmus+, що координується відділом міжнародної академічної мобільності Дніпровської політехніки. В рамках проєктів цієї європейської програми реалізовуються багато обмінів, в яких можуть приймати студенти спеціальності «Системний аналіз». У 2021 році можливості академічного стажування в Університеті-Кобленц були поширені для студентів бакалаврату, які знають на достатньому рівні німецьку мову.
Тож, не проґавте свій шанс і обов’язково скористайтеся перевагами, які дають міжнародні можливості за сучасною спеціальністю «Системний аналіз»!
Детальну інформацію про програму можна отримати у доцента кафедри системного аналізу Костянтина Хабарлака (khabarlak.k.s@nmu.one ) та професора Світлани Ус (us.s.a@nmu.one), а інформацію щодо участі у конкурсах та умовах відбору на всі міжнародні грантові програми за даною спеціальністю у відділі міжнародної академічної мобільності .