Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Наукові гуртки кафедри


За інформацією стосовно розкладу роботи гуртків звертатися до керівників

1. «Еволюційні інтелектуальні обчислення», керівник к.т.н., доц. Желдак Т.А.

Студентський науковий гурток «Еволюційні інтелектуальні обчислення» є складовою університетського Студентського наукового товариства і має на меті розширення знань і навичок студентів рівня бакалавр і магістр за межі нормативних дисциплін навчального плану. В фокусі розгляду: алгоритми і методи обчислювального інтелекту – галузь штучного інтелекту, спрямована на розв’язання алгоритмічно складних обчислювальних задач оптимізації процесів та систем.

Учасники освоюють теорію еволюційних обчислень, засоби обчислювального інтелекту та вирішують широке коло прикладних задач виробничої, торгівельної, логістичної та інших сфер економіки.

2. «Математичні бесіди», керівник д.т.н., проф. Коряшкіна Л.С.

Науковий гурток функціонує для студентів, які прагнуть не просто вміти розв'язувати задачі з різних областей математики – аналізу, алгебри, геометрії, теорії чисел, математичної логіки, теорії ймовірностей, а й розвинути математичне мислення.
Мета гуртка – навчити відвідувачів шукати нестандартні шляхи під час розв’язання складних математичних завдань, самостійно генерувати креативні ідеї, використовуючи комплексний та системний підходи щодо моделювання та вирішення практичних проблем.

3. «Математичне моделювання, аналіз і оптимізація розподільчих процесів», керівники проф. Коряшкіна Л.С. та к.т.н., доц. Станіна О.Д.

Гурток функціонує для студентів старших курсів, які опанували дисципліни Математичний аналіз, Аглебра та геометрія, Методи обчислень, і прагнуть застосовувати набуті знання на практиці при аналізі розподільчих процесів, зокрема у багаторівневих логістичних системах.
Мета гуртка – навчити відвідувачів шукати нестандартні шляхи під час математичного моделювання і розв’язання складних прикладних задач, самостійно генерувати креативні ідеї, приймати виважені аргументовані рішення про розміщення елементів транспортно-логістичних систем і розподіл ресурсів між ними.



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт